Golfbaan Semslanden
Golfbaan Semslanden
Golfbaan Semslanden
Kasteel
Hotel aan de haven

3-daags Golfarrangement in Drenthe met verblijf in sfeervol hotel in Coevorden en een dag heerlijk golfen

Lekker een paar dagen er tussen uit, slapen bij een kasteel in Coevorden waar u ook een avond culinair kunt genieten in het restaurant van het kasteel en een dag heerlijk gaat golfen in het Drentse Gasselternijveen, zo'n 40 minuten rijden van het hotel. Maak er een heerlijk golfweekend van!

Bij dit 3-daagse Golfarrangement in Coevorden is inbegrepen:

  • 2 Overnachtingen in een king suite
  • 2x Een uitgebreid ontbijt
  • 1x Een 3-gangen diner op de dag van aankomst
  • De twede dag krijgt u 10% korting op het diner
  • 1x Een greenfee voor 18-holes op Golfbaan Semslanden in Gasselternijveen

Prijs: vanaf € 204,00 p.p. op basis van een 2-persoons King Suite.

  • Het is mogelijk om in het hotel ook een lunchpakketje te bestellen die u mee kunt nemen naar de golfbaan.
  • Exclusief toeristenbelasting.

De prijs van dit 3-daags Golfarrangement met een avondje culinair genieten in Coevorden is geldig tot en met 31 december 2023 met uitzondering van de feestdagen.

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op via 088-5405830.

Wifi
Restaurant
Receptie
Parkeren
Lift
Huisdieren toegestaan
Fietsverhuur

3-daags Golfarrangement

Lekker een paar dagen er tussen uit, slapen bij een kasteel in Coevorden waar u ook een avond culinair kunt genieten in het restaurant van het kasteel en een dag heerlijk gaat golfen in het Drentse Gasselternijveen, zo'n 40 minuten rijden van het hotel. Maak er een heerlijk golfweekend van!

Het hotel

Voor een totale ervaring van de prachtige omgeving in combinatie met lekker slapen en eten geniet u in dit prachtige hotel in Coevorden. Het 4-sterren hotel ligt op slechts 75 meter lopen van het Kasteel in het oude graanpakhuis De Vlijt en heeft een prachtige ligging aan de haven van Coevorden. Het 100-jarige graanpakhuis is in 2011 verbouwd tot modern hotel, met oog voor klassieke details zoals balkenplafonds, oude raampartijen en houten vloeren.

Slapen als een koning

De kamers zijn voorzien van alle luxe zoals een heerlijk bed, regendouches en in de hogere categorie regendouche en bad. Natuurlijk heeft u een minibar die wij naar wens kunnen vullen, kunt u tv kijken vanuit bed en is er kosteloos gebruik te maken van draadloos internet. Er zijn kamers in 3 klassen: H Design King, H Design King Deluxe en H Design Suite.

Onze H Design King kamers (25-30 m2) beschikken over grote King bedden en heerlijke regendouches. Sommige kamers hebben een authentiek balkenplafond. Vanuit een heerlijk bed, voorzien van luxe bedlinnen, kunt u lekker lui tv kijken. In de kamer staat een kleine koelkast die u naar wens kan vullen en kunt u kosteloos gebruik maken van draadloos internet. Onze H Design King kamers zijn uitgevoerd met ramen van vloer tot plafond of klassieke ramen.

Onze H Design King Deluxe kamers (35 m2) beschikken over grote King bedden en heerlijke regendouches, met een keuze uit een dubbele regendouche of regendouche/bad. Sommige kamers hebben een authentiek balkenplafond. Vanuit een heerlijk bed, voorzien van luxe bedlinnen, kunt u lekker lui tv kijken. In de kamer staat een kleine koelkast die u naar wens kan vullen en kunt u kosteloos gebruik maken van draadloos internet. Eveneens beschikken onze King Deluxe kamers over een zithoekje of een bankje. Onze H Design kamers Deluxe zijn uitgevoerd met ramen van vloer tot plafond of klassieke ramen

Onze H Design Suites (37-40 m2) liggen op de kopse kanten van Pakhuis de Vlijt, sommige suites hebben zelfs nog authentieke balkenplafonds. Deze kamers beschikken over grote King bedden, heerlijke regendouches én hebben een bad. De twee bruidssuites zijn uitgevoerd met een heerlijk bubbelbad. Vanuit een lekker bed, voorzien van luxe bedlinnen, kunt u lekker lui tv kijken. In de kamer staat een kleine koelkast die u naar wens kan vullen en kunt u kosteloos gebruik maken van draadloos internet. Eveneens beschikken onze H Design Suites over een zithoekje of een bankje. Onze H Design Suites zijn uitgevoerd met ramen van vloer tot plafond of klassieke ramen.

Prachtige golfbaan in Drenthe

De Semslanden is een Nederlandse golfclub en heeft een 18 holes golfbaan aangelegd tussen de dorpen Gasselte en Gasselternijveen. De golfbaan biedt alles wat u van een goede golfbaan mag verwachten: een 18-holes wedstrijdbaan met uitstekend onderhouden fairways en greens, een qualifying par-3 baan met 9 holes, een deels overdekte driving range, 2 putting greens en een chipping green.

Dankzij zijn ligging is de baan vrijwel altijd bespeelbaar. De Hondsrug is een zandwal die werd gevormd tijdens de laatste ijstijd. Het is het enige deel van Drenthe dat het hele jaar droog en begaanbaar is. Zelfs na langdurige regen kunt u bij hier al snel weer afslaan, naar de zomergreens.

De baan is ontworpen door de top-golfarchitecten van hun tijd. De eerste 9 holes werden in 1989 voltooid naar een ontwerp van Eschauzier & Thate. De tweede 9 zijn later getekend door Gerard Jol.

De golfbaan ligt op zo'n 40 minuten rijden van het hotel.

Onze partner

Hotel in Coevorden

Ons 4 sterren hotel ligt op slechts 75 meter lopen van het Kasteel in het oude graanpakhuis “De Vlijt” en heeft een prachtige ligging aan de haven van Coevorden. Het honderdjarige graanpakhuis is in 2011 verbouwd tot modern hotel, met oog voor klassieke details zoals balkenplafonds, oude raampartijen en houten vloeren. 

De kamers en faciliteiten

Ons statige Kasteel is juist gekozen voor een informele sfeer, de lobby is ingericht als huiskamer en gaat naadloos over in de inrichting van ons restaurant. Er is gekozen voor een mix van hedendaags vormgegeven meubels in een oud Kasteel maar wel met een klassieke touch door te kiezen voor natuurlijke materialen zoals hout, leer en marmer. Inchecken doet u bij ons niet aan een formele balie, maar gewoon aan een bureau in onze huiskamer. Wij houden optimaal rekening met uw persoonlijke voorkeur, zo wordt bijvoorbeeld de inhoud van de minibar geheel op uw wensen afgestemd.

In dit hotel staat de gast centraal. Dit ziet u ook terug in de menukaart, we hebben een grote varieteit aan mogelijkheden van een informele Kasteelburger tot een 5 gangen diner. In onze lounge, de Don Jon, treft u de Kasteleinkaart met een mix van klassiek en modern eten. High Tea wordt hier gewoon naast hamburgers en salades geserveerd. In ons restaurant kunt u kiezen voor een meergangen menu waarbij de setting wat formeler is. U kunt ook kiezen voor een persoonlijk verzorgd menu van onze chef-kok. We ontvangen u dan graag in de setting van private dining in één van onze ruimtes.De kamers zijn voorzien van alle luxe zoals een heerlijk bed, regendouches en in de hogere categorie regendouche en bad. Natuurlijk heeft u een minibar die wij naar wens kunnen vullen, kunt u tv kijken vanuit bed en is er kosteloos gebruik te maken van draadloos internet. Er zijn kamers in 3 klassen: H Design King, H Design King Deluxe en H Design Suite.

Onze H Design King kamers beschikken over grote King bedden en heerlijke regendouches. Sommige kamers hebben een authentiek balkenplafond. Vanuit een heerlijk bed, voorzien van luxe bedlinnen, kunt u lekker lui tv kijken. In de kamer staat een kleine koelkast die u naar wens kan vullen en kunt u kosteloos gebruik maken van draadloos internet. Onze H Design King kamers zijn uitgevoerd met ramen van vloer tot plafond of klassieke ramen.

  • Ramen van vloer tot plafond of klassiek
  • King bed
  • Flatscreen tv
  • Kastruimte
  • Oppervlakte ca. 25-30 m2
  • Regendouche
  • Minibar (voorraad vooraf te bestellen)
  • Heerlijk bedlinnen en handdoeken
  • Zitpoefjes en/of stoel

Onze H Design King Deluxe kamers beschikken over grote King bedden en heerlijke regendouches, met een keuze uit een dubbele regendouche of regendouche/bad. Sommige kamers hebben een authentiek balkenplafond. Vanuit een heerlijk bed, voorzien van luxe bedlinnen, kunt u lekker lui tv kijken. In de kamer staat een kleine koelkast die u naar wens kan vullen en kunt u kosteloos gebruik maken van draadloos internet. Eveneens beschikken onze King Deluxe kamers over een zithoekje of een bankje. Onze H Design kamers Deluxe zijn uitgevoerd met ramen van vloer tot plafond of klassieke ramen.

  • Ramen van vloer tot plafond of klassiek
  • King bed
  • Flatscreen tv
  • Kastruimte
  • Oppervlakte ca. 35 m2
  • Dubbele regendouche en/of bad
  • Minibar (voorraad vooraf te bestellen)
  • Heerlijk bedlinnen en handdoeken
  • Bankje of 2 luxe stoelen

Onze H Design Suites liggen op de kopse kanten van Pakhuis de Vlijt, sommige suites hebben zelfs nog authentieke balkenplafonds. Deze kamers beschikken over grote King bedden, heerlijke regendouches én hebben een bad. De twee bruidssuites zijn uitgevoerd met een heerlijk bubbelbad. Vanuit een lekker bed, voorzien van luxe bedlinnen, kunt u lekker lui tv kijken. In de kamer staat een kleine koelkast die u naar wens kan vullen en kunt u kosteloos gebruik maken van draadloos internet. Eveneens beschikken onze H Design Suites over een zithoekje of een bankje. Onze H Design Suites zijn uitgevoerd met ramen van vloer tot plafond of klassieke ramen.

  • Ramen van vloer tot plafond of klassiek
  • King bed
  • Flatscreen tv
  • Luxe Zenology badproducten
  • Kastruimte
  • Oppervlakte ca. 37.5-40 m2
  • Dubbele regendouche en/of bad
  • Minibar (voorraad vooraf te bestellen)
  • Heerlijk bedlinnen en handdoeken
  • Zitbankje of 2 luxe stoelen

Heerlijk dineren

Lekker eten in een romantische en gezellige sfeer, dat is Kasteel Coevorden. Ons culinaire team van sublieme koks stelt elk kwartaal een bij de streek en seizoen passende dinerkaart op. Voor de lunch verzorgen wij graag specialiteiten zoals de Kasteelburger of een Luxe tosti. Daarnaast serveren wij ook broodjes, salades en soepen. Ook adviseren wij u graag over bijpassende wijnen, maar schenken wij ook speciaalbieren. In de zomer kunt u lekker buiten zitten op ons zonnige terras of wellicht vindt een biertje of wijntje drinken aan de bar in onze lounge de Don Jon leuker. In de winter heeft u voldoende gelegenheid om in het kasteel gezellig te borrelen bij het haardvuur. Klikt u op de menu’s voor de huidige kaarten.

Omgeving

Het hotel is in het centrum van dit oude vestingstadje gelegen. In de omgeving van Coevorden, onderdeel van de provincie Drenthe, zijn verschillende landschappen aanwezig waar u heerlijk kunt fietsen. Zo ligt ten noorden van het stadje het lommerrijke streekdorp Dalen en zijn er ten oosten de natuurgebieden van het Bargerveen. Ten westen en zuiden liggen de plaatsen Hardenberg en Dedemsvaart, met onder meer de tuinen van Mien Ruys. Ook voor de kinderen is er van alles te doen. Binnen een straal van 25km van het Kasteel liggen grote parken zoals Plopsaland Indoor, Dierentuin Emmen en het attractiepark Slagharen.

  • Stedelijk museum Coevorden
  • Plopsaland Indoor Coevorden
  • Wildlands Emmen
  • Attractiepark Slagharen
  • Tuinen van Mien Ruys, Dedemsvaart
  • Schloss Dankeren

Omgeving

Drenthe

weekendje weg Drenthe ? Leuke fietsprovincie maar Drenthe heeft zo veel meer te bieden. Van sportieve groepsuitjes en leuke themafeesten, heerlijke beautyarrangementen en workshops tot complete weekendjes weg en geweldige dagtrips voor familie en kinderen.

Coevorden

Golfarrangementen is powered by Recreatief.nl
 
© 2023 Golfarrangementen